Categories Używane felgi

Pielęgnacja felg aluminiowych

Zakup felg to zdecydowanie poważna decyzja. Po pierwsze musimy zdecydować, czy chcemy kupić felgi nowe, czy używane. Po drugie bardzo istotną kwestią jest to, aby znaleźć rzetelnego sprzedawcę i zdecydować, jaki dokładnie model i rodzaj felg potrzebujemy. Posiadając już nowo zakupione felgi, należy dbać o nie w odpowiedni sposób. Z artykułu dowiesz się, jak pielęgnować alufelgi.

 

Felgi aluminiowe warszawa sklep – o pielęgnację warto pytać sprzedawcę

 

W ramach właściwej pielęgnacji aluminiowych felg o wiele kwestii warto spytać samego sprzedawcę. Należy pamiętać jednak o kilku istotnych zabiegach jak pokrycie felg gumą w sprayu, polerowanie felg oraz lakierowanie.

 

  1. Pokrycie felg gumą w sprayu to jeden z szybkich sposobów na odświeżenie aluminiowych felg.
  2. Polerowanie felg jest trwalszym sposobem niż zastosowanie gumy. Tu jednak potrzebować będziemy powtórzenia czynności z uwagi na proces utleniania się aluminium.
  3. Lakierowanie felg jest najbardziej pracochłonnym zabiegiem pielęgnacyjnym. Daje jednak długotrwały efekt.

 

Alufelgi warszawa wola – najlepszy wybór

 

Rozważając zakup felg aluminiowych, potrzebujemy udać się do sprawdzonego sprzedawcy, który zapewni nas o 100% pewnym zakupie produktu. Decydując się na wybór któregoś ze sprzedawców oferujących sprzedaż felg online, musimy pamiętać, że najważniejsze to wybór felg odpowiednich pod kątem danego modelu samochodu, ale też zgodnych z naszymi oczekiwaniami. To właśnie dlatego w tym wypadku liczą  się sprawdzeni sprzedawcy mogący poszczycić się renomą.

2 thoughts on “Pielęgnacja felg aluminiowych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *